Kurumsal

Hakkımızda

SPORTMEN DÜĞME SANAYİİ TİC. LTD. ŞTİ.

1974 yılında tekstil aksesuarları imalat sektörüne giriş yapan Sportmen Düğme, “İlkeli ve dürüst  ticaret” anlayışı ile sektörün önde gelen lider kuruluşlarından biri olarak sektörde 45. Yılını geride bırakmanın onur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Kurulduğu günden bu güne teknolojik yatırımı öncelik olarak dikkate almış ve makine parkını her yıl yenileyerek ve yeni makineler ekleyerek büyütmüştür. Bugün  3.000 metre2  kapalı alanda  günlük 2.000.000 adet üretim kapasitesine sahip  fabrikasında, lazerli otomatik makineler ve toplam 70 çalışanı ile faaliyetini sürdürmekte; Polyester, Plastik, Metal ve Organik (korozo, kokonat, sedef, tahta, kemik, boynuz) hammaddeden mamul düğme, toka, rivet, çıtçıt, stoper, klikıt, kot düğmesi, aksesuar v.b. ürünü  OEKO TEX  standartlarında üreterek  Dünya’ya hizmet vermektedir.

Otomatik makineler ile kumaş kaplama teknolojisinin yanı sıra transfer baskı sistemini de bünyesinde bulunduran Sportmen düğme müşterilerinin çok yönlü taleplerine daha hızlı ve kreatif çözümler sunabilmektedir.

“Sorunsuz hizmet, kaliteli üretim” ve “müşteri memnuniyeti” esasına dayanan yönetim anlayışı ile bugün, Türkiye’nin her yerine ve dünyanın birçok ülkesine Navigasyonlu araçları, üretime entegre barkodlu ambalajlama sistemi ile hizmet veren Sportmen Düğme 40. Yılında değişim kararı alarak daha vizyoner, çevreci, inovatif projelere kaynak ayıran ve geleceği bu doğrultuda şekillendirebilecek misyona sahip bir firma olarak yoluna devam edecek ve daha doğru lokasyonlarda marka kimliğini yansıtacak şubeler açarak müşterilerine daha yakın olacaktır. Anında hizmet, yerinde hizmet, çabuk çözüm anlayışı ile satış kadrosunu genişleterek müşterinin taleplerini yerinde dinleyecek anında çözüm üreterek müşterinin zahmetsiz hizmet almasını sağlayacaktır. 

Bizi bu günlere getiren, işimize duyduğumuz Tutku, biz buna “Sportmence bir tutku”diyoruz. 40 yılda hiç eksilmeyen ve her yıl artarak büyüyen…

Hızlı İletişim

Adres : Sanayi Mah. Gürbüz Sok. No: 52

           Güngören / İstanbul - Türkiye

Telefon : (+90) 212 507 57 60

Email    : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Üretimden Kareler