DOĞAL DÜĞMELER

DOĞAL DÜĞMELER

KOROZO - COCONUT
Organik düğme çeşitlerimizden Korozo – Coconut düğme Ekvatorda yetişen korozo meyvesinin kabuğunun sert kısmından elde edilmektedir. 14 boydan 80 boya kadar çalışmak mümkündür. Polyester üründe yapılabilecek tüm işlemler korozo düğmeye de uygulanmaktadır. Ancak özel bir ürün olması sebebi ile korozo düğmeye uygulanan işlemler (boya – dolap) uzun zaman almaktadır. Rondela halinde yurt dışından getirilen yarı mamul ürün fabrikamızda Oeko - Tex standartlarında işlenmektedir.

BOYNUZ - KEMİK
Gerçek kemik ve bufalo boynuzlarından elde edilen kemik ve boynuz düğmeler, polyester ve korozoya göre işlenmesi zor bir ürün olduğundan üretim çeşidi boy ve model açısından azdır.

TAHTA
İşlemeye en uygun ağaç türü olan Şimşirden elde edilen bu ürün grubunda Korozo ve Coconut’ta olduğu gibi her türlü ürün ve boncuk üretilmektedir. Bu ürün üzerinde lazer ve yakma teknolojileri kullanılarak desen ve logo işlenebilmektedir. Bu ürün grubunda boyama korozoda olduğu gibi kök boya ile yapılmaktadır.

DOĞAL ÜRÜN ÇEŞİTLERİ İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Hızlı İletişim

Adres : Sanayi Mah. Gürbüz Sok. No: 52

           Güngören / İstanbul - Türkiye

Telefon : (+90) 212 507 57 60

Email    : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Üretimden Kareler